Naše služby

SegamontOk-Ondřej Kristek

Ploty-brány-vrata

Plotové systémy

Provádíme odbornou montáž drátěných oplocení. Montujeme jak klasická čtyřhranná pletiva na ocelové sloupky, tak i svařovaná pletiva a speciální plotové panely. Vše od prvotního zaměření, vypracování nezávazné cenové nabídky až po výkop, zabetonování sloupků a kompletní montáž oplocení. 

Brány

 V poslední době jsou velmi oblíbené kované ploty a brány, které dodají vašemu domu na kráse a celkovém designu. Na výběr je mnoho motivů těchto plotů a bran. Vyrábíme je přímo na zakázku. Tyto ploty a brány jsou opatřeny žárovým zinkem, takže jsou takřka bezúdržbové. Životnost je min, 35let. 

Garážová vrata 

Tyto vrata se vyrábí ve čtyřech designech - lamela, kazeta, drážka a hladký design. Ukázky v různých barevných odstínech můžete vidět na levé straně této stránky. Pohyb je zajištěn prostřednictvím stropního pohonu s integrovaným osvětlením. Tyto pohony splňují všechny bezpečnostní opatření, součástí je dálkové ovládání. Jako významný prvek zabezpečení Vašeho majetku je použit plovoucí kód. Automatika při kontaktu s jakoukoliv překážkou okamžitě zastaví vrata a vzápětí aktivuje zpětný chod. Garážová vrata mohou být doplněna různými typy prosklení a vstupními dveřmi. Nadstandardně dodáváme i vstupy s nízkým prahem tzv. bezbariérové, které mají práh pouze 15 mm.


Sem vložte podnadpis

Markýzy

V současné době je na trhu mnoho typů markýz. Jsou to jak základní výsuvné markýzy, tak polokazetové či kazetové markýzy, které jsou uschovány v ochranném boxu. Markýzy jsou nevšedním doplňkem Vašeho domu a nabízí příjemné posezení v chládku. Doplněny mohou být motorickým ovládáním a povětrnostním čidlem. 

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie představují stále užívanější způsob venkovního stínění administrativních budov, škol ale i moderních rodinných nebo činžovních domů. Nabízeny jsou v různých profilech lamel dle přání zákazních - Z90, C80 aj. a v různých odstínech barev. Doplněny mohou být motorických ovládáním.

Předokenní rolety

Roletové systémy přidají na kráse Vašeho domu a zároveň zajistí regulaci světla, soukromí, ochranu proti slunci, tepelnou izolaci a zvýší zabezpečení. Vysoce kvalitní hliníkové lamely ve dvou velikostech, široká škála barev a automatizace. Rolety se montují buď dodatečnou montáží, kde je možno použít různé typy boxů nebo u novostaveb jsou dodávány rolety s podomítkovým boxem.